Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 75 cm, rámování: 81 x 86,3 cm
Konec aukce: 06.12.2022 20:15
Dosažená cena: 34 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč