26. Portrét ženy

Autor: Karel Hofman
(1906)

Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 75 cm, rámování: 81 x 86,3 cm

Konec aukce: 06.12.2022 20:15

Dosažená cena: 34 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (69)

8 900 Kč6.12.2022 19:49:06
8 600 Kč6.12.2022 19:49:00
8 300 Kč6.12.2022 19:48:53
8 000 Kč6.12.2022 19:48:43
7 700 Kč6.12.2022 19:48:30
7 400 Kč6.12.2022 19:48:14
7 100 Kč6.12.2022 19:48:05
6 800 Kč6.12.2022 19:47:35
6 500 Kč6.12.2022 19:47:29
6 200 Kč6.12.2022 19:47:16
5 900 Kč6.12.2022 19:46:32
5 600 Kč6.12.2022 19:46:19
5 300 Kč6.12.2022 19:45:54
5 000 Kč6.12.2022 19:45:39
4 800 Kč6.12.2022 19:43:02