234. Výhled na moře

Autor: Karel Hofman
(1906)

Signováno vpravo dole.
Technika: Pastel
Výška: 43 cm, šířka: 58 cm, rámování: 50 x 65 cm

Konec aukce: 09.12.2025 21:53

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 1 500 Kč