Technika: Olej na kartonu
Výška: 91 cm, šířka: 65,5 cm, rámování: 97 x 71,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.05.2022 20:38
Dosažená cena: 11 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Seznam příhozů (32)