Technika: Olej sololit
Výška: 35,5 cm, šířka: 54,5 cm, rámování: 45,6 x 64,6 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.11.2022 20:26
Dosažená cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (3)