Technika: Olej na kartonu
Výška: 32 cm, šířka: 52 cm, rámování: 52,6 x 72,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.05.2022 20:02
Dosažená cena: 5 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 400 Kč