1906 - 1998
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 51 cm, šířka: 94 cm, rámování: 62 x 105,5 cm
Konec aukce: 21.06.2020 22:02
Dosažená cena: 8 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 400 Kč