116. Krajina

Autor: Karel Hofman
(1906)

Signováno vlevo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 25 cm, šířka: 85 cm, rámování: 50,5 x 100,4 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 19.02.2024 20:55

Dosažená cena: 10 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (37)

6 500 Kč16.2.2024 13:46:26
6 200 Kč16.2.2024 13:46:22 (limit 16.2.2024 07:29:12)
5 900 Kč16.2.2024 13:46:22
5 600 Kč16.2.2024 13:46:18 (limit 16.2.2024 07:29:12)
5 300 Kč16.2.2024 13:46:18
5 000 Kč16.2.2024 13:46:14 (limit 16.2.2024 07:29:12)
4 800 Kč16.2.2024 13:46:14
4 600 Kč16.2.2024 13:46:04 (limit 16.2.2024 07:29:12)
4 400 Kč16.2.2024 13:46:04
4 200 Kč16.2.2024 13:46:01 (limit 16.2.2024 07:29:12)
4 000 Kč16.2.2024 13:46:01
3 800 Kč16.2.2024 13:45:55 (limit 16.2.2024 07:29:12)
3 600 Kč16.2.2024 13:45:55
3 400 Kč16.2.2024 13:45:48 (limit 16.2.2024 07:29:12)
3 200 Kč16.2.2024 13:45:48