Signováno vlevo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 25 cm, šířka: 85 cm, rámování: 50,5 x 100,4 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 19.02.2024 20:55
Dosažená cena: 10 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (37)