Karel Hofman
1906 - 1998
Signováno vlevo dole
1906 - 1998
Signováno vlevo dole
Technika: Olej na překližce
Výška: 72,5 cm, šířka: 100 cm, rámování: 89x 116 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 09.11.2021 19:43
Dosažená cena: 12 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (24)