Karel Hofman
1906 - 1998
Nový napínací rám, signováno vlevo dole
1906 - 1998
Technika: Olej na plátně
Výška: 24,5 cm, šířka: 29 cm, rámování: 35,3 x 40 cm
Konec aukce: 12.07.2021 19:39
Dosažená cena: 6 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč