22. Červená koule 59

Autor: De Sauvage

Signováno vlevo dole, mírně povolené plátno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 61 cm, šířka: 50 cm, rámování: 62,7 x 51,7 cm

Konec aukce: 05.09.2022 18:29

Dosažená cena: 8 400 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (14)

8 400 Kč5.9.2022 18:24:42 (limit 5.9.2022 18:24:42)
8 100 Kč5.9.2022 18:24:06
8 000 Kč5.9.2022 18:24:06 (limit 5.9.2022 18:22:30)
7 800 Kč5.9.2022 18:23:37 (limit 5.9.2022 18:22:30)
7 500 Kč5.9.2022 18:23:37
7 200 Kč5.9.2022 18:22:30 (limit 5.9.2022 18:22:30)
6 900 Kč5.9.2022 18:21:51
6 600 Kč5.9.2022 18:21:33
6 300 Kč5.9.2022 18:21:13
6 000 Kč5.9.2022 18:20:23 (limit 27.8.2022 17:43:51)
5 900 Kč5.9.2022 18:20:23
5 600 Kč2.9.2022 07:42:13 (limit 27.8.2022 17:43:51)
5 300 Kč2.9.2022 07:42:13
5 000 Kč27.8.2022 17:43:51 (limit 27.8.2022 17:43:51)