Signováno LD.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 38 cm, šířka: 46,5 cm, rámování: 47 x 56,5 cm
Konec aukce: 02.03.2026 18:05
Aktuální cena: 5 000 Kč
Zbývá: 5d 7h 26m 40s
Minimální příhoz: 300 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč