Technika: Olej na kartonu
Výška: 37,5 cm, šířka: 57 cm, rámování: 60 x 80 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.05.2022 21:17
Dosažená cena: 2 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (8)