Technika: Olej na kartonu
Výška: 35 cm, šířka: 50,5 cm, rámování: 47,5 x 63 cm
Konec aukce: 09.05.2022 20:42
Dosažená cena: 7 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 800 Kč