Signováno vpravo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Technika: Kombinovaná technika/plátno
Výška: 130 cm, šířka: 150 cm
Konec aukce: 15.01.2024 20:23
Dosažená cena: 93 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (121)