84. Depeche Mode - velký formát

Autor: Josef Rataj

Signováno vpravo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Technika: Kombinovaná technika/plátno
Výška: 130 cm, šířka: 150 cm

Konec aukce: 15.01.2024 20:23

Dosažená cena: 93 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (121)

25 500 Kč5.1.2024 22:07:56 (limit 21.12.2023 11:13:07)
25 000 Kč5.1.2024 22:07:56
24 500 Kč5.1.2024 22:07:54 (limit 21.12.2023 11:13:07)
24 000 Kč5.1.2024 22:07:54
23 500 Kč5.1.2024 22:07:49 (limit 21.12.2023 11:13:07)
23 000 Kč5.1.2024 22:07:49
22 500 Kč30.12.2023 18:46:13 (limit 21.12.2023 11:13:07)
22 000 Kč30.12.2023 18:46:13 (limit 30.12.2023 18:46:13)
17 100 Kč30.12.2023 18:45:59 (limit 21.12.2023 11:13:07)
16 600 Kč30.12.2023 18:45:59
16 100 Kč30.12.2023 18:45:57 (limit 21.12.2023 11:13:07)
15 600 Kč30.12.2023 18:45:57
15 100 Kč30.12.2023 18:45:55 (limit 21.12.2023 11:13:07)
14 600 Kč30.12.2023 18:45:55
14 100 Kč30.12.2023 18:45:53 (limit 21.12.2023 11:13:07)