72. Wednesday – velký formát

Autor: Josef Rataj

Signováno vpravo dole, nerámováno, originální autorský certifikát.
Technika: Kombinovaná technika/plátno
Výška: 170 cm, šířka: 150 cm

Konec aukce: 30.10.2023 19:11

Dosažená cena: 105 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (103)

27 000 Kč4.10.2023 19:09:36
26 500 Kč4.10.2023 19:09:33 (limit 4.10.2023 16:11:28)
26 000 Kč4.10.2023 19:09:33
25 500 Kč4.10.2023 16:11:28 (limit 4.10.2023 16:11:28)
25 000 Kč4.10.2023 16:11:28 (limit 3.10.2023 18:54:25)
12 600 Kč4.10.2023 16:11:10 (limit 3.10.2023 18:54:25)
12 100 Kč4.10.2023 16:11:10
11 600 Kč4.10.2023 16:11:08 (limit 3.10.2023 18:54:25)
11 100 Kč4.10.2023 16:11:08
10 600 Kč4.10.2023 16:11:05 (limit 3.10.2023 18:54:25)
10 100 Kč4.10.2023 16:11:05
9 800 Kč4.10.2023 16:11:02 (limit 3.10.2023 18:54:25)
9 500 Kč4.10.2023 16:11:02
9 200 Kč4.10.2023 16:10:59 (limit 3.10.2023 18:54:25)
8 900 Kč4.10.2023 16:10:59