72. Wednesday – velký formát

Autor: Josef Rataj

Signováno vpravo dole, nerámováno, originální autorský certifikát.
Technika: Kombinovaná technika/plátno
Výška: 170 cm, šířka: 150 cm

Konec aukce: 30.10.2023 19:11

Dosažená cena: 105 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (103)

36 000 Kč7.10.2023 19:47:33 (limit 4.10.2023 16:11:28)
35 500 Kč7.10.2023 19:47:33
33 500 Kč7.10.2023 19:47:26 (limit 4.10.2023 16:11:28)
33 000 Kč7.10.2023 19:47:26
32 500 Kč7.10.2023 19:47:23 (limit 4.10.2023 16:11:28)
32 000 Kč7.10.2023 19:47:23
31 500 Kč7.10.2023 19:47:20 (limit 4.10.2023 16:11:28)
31 000 Kč7.10.2023 19:47:20
30 500 Kč7.10.2023 19:47:18 (limit 4.10.2023 16:11:28)
30 000 Kč7.10.2023 19:47:18
29 500 Kč4.10.2023 19:09:41 (limit 4.10.2023 16:11:28)
29 000 Kč4.10.2023 19:09:41
28 500 Kč4.10.2023 19:09:39 (limit 4.10.2023 16:11:28)
28 000 Kč4.10.2023 19:09:39
27 500 Kč4.10.2023 19:09:36 (limit 4.10.2023 16:11:28)