72. Wednesday – velký formát

Autor: Josef Rataj

Signováno vpravo dole, nerámováno, originální autorský certifikát.
Technika: Kombinovaná technika/plátno
Výška: 170 cm, šířka: 150 cm

Konec aukce: 30.10.2023 19:11

Dosažená cena: 105 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (103)

50 000 Kč8.10.2023 08:52:03 (limit 8.10.2023 08:52:03)
48 600 Kč8.10.2023 08:51:49 (limit 7.10.2023 19:47:51)
48 100 Kč8.10.2023 08:51:49
47 600 Kč8.10.2023 08:51:46 (limit 7.10.2023 19:47:51)
47 100 Kč8.10.2023 08:51:46
46 600 Kč8.10.2023 08:51:43 (limit 7.10.2023 19:47:51)
46 100 Kč8.10.2023 08:51:43
45 600 Kč8.10.2023 08:51:40 (limit 7.10.2023 19:47:51)
45 100 Kč8.10.2023 08:51:40
44 600 Kč8.10.2023 08:51:36 (limit 7.10.2023 19:47:51)
44 100 Kč8.10.2023 08:51:36
43 600 Kč7.10.2023 19:47:51 (limit 7.10.2023 19:47:51)
43 100 Kč7.10.2023 19:47:51 (limit 4.10.2023 16:11:28)
38 500 Kč7.10.2023 19:47:40 (limit 4.10.2023 16:11:28)
38 000 Kč7.10.2023 19:47:40