72. Wednesday – velký formát

Autor: Josef Rataj

Signováno vpravo dole, nerámováno, originální autorský certifikát.
Technika: Kombinovaná technika/plátno
Výška: 170 cm, šířka: 150 cm

Konec aukce: 30.10.2023 19:11

Dosažená cena: 105 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (103)

64 000 Kč13.10.2023 17:58:08 (limit 8.10.2023 17:37:06)
63 000 Kč13.10.2023 17:58:07
62 000 Kč13.10.2023 17:58:05 (limit 8.10.2023 17:37:06)
61 000 Kč13.10.2023 17:58:05
60 000 Kč11.10.2023 13:06:49 (limit 8.10.2023 17:37:06)
59 000 Kč11.10.2023 13:06:49
58 000 Kč11.10.2023 13:06:46 (limit 8.10.2023 17:37:06)
57 000 Kč11.10.2023 13:06:46
56 000 Kč11.10.2023 13:06:42 (limit 8.10.2023 17:37:06)
55 000 Kč11.10.2023 13:06:42
54 000 Kč11.10.2023 13:06:38 (limit 8.10.2023 17:37:06)
53 000 Kč11.10.2023 13:06:38
52 000 Kč8.10.2023 17:37:06 (limit 8.10.2023 17:37:06)
51 000 Kč8.10.2023 08:52:14
50 000 Kč8.10.2023 08:52:03 (limit 7.10.2023 19:47:51)