Signováno vpravo dole, nerámováno, originální autorský certifikát.
Technika: Kombinovaná technika/plátno
Výška: 170 cm, šířka: 150 cm
Konec aukce: 30.10.2023 19:11
Dosažená cena: 105 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (103)
| 86 000 Kč | 16.10.2023 16:20:18 |
| 85 000 Kč | 16.10.2023 15:16:15 |
| 84 000 Kč | 16.10.2023 15:16:12 (limit 15.10.2023 12:40:17) |
| 83 000 Kč | 16.10.2023 15:16:12 |
| 82 000 Kč | 16.10.2023 15:16:10 (limit 15.10.2023 12:40:17) |
| 81 000 Kč | 16.10.2023 15:16:10 |
| 80 000 Kč | 16.10.2023 15:16:05 (limit 15.10.2023 12:40:17) |
| 79 000 Kč | 16.10.2023 15:16:05 |
| 78 000 Kč | 16.10.2023 15:15:58 (limit 15.10.2023 12:40:17) |
| 77 000 Kč | 16.10.2023 15:15:58 |
| 76 000 Kč | 15.10.2023 12:40:17 (limit 15.10.2023 12:40:17) |
| 75 000 Kč | 15.10.2023 12:40:17 (limit 14.10.2023 19:20:58) |
| 67 000 Kč | 14.10.2023 19:20:50 |
| 66 000 Kč | 14.10.2023 12:41:38 |
| 65 000 Kč | 13.10.2023 17:58:10 |