50. Urban

Autor: Josef Rataj

Signováno vpravo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Technika: Kombinovaná technika/plátno
Výška: 120 cm, šířka: 100 cm

Konec aukce: 02.04.2024 19:49

Dosažená cena: 100 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (125)

30 500 Kč23.3.2024 10:26:35 (limit 27.2.2024 05:01:45)
30 000 Kč23.3.2024 10:26:35
29 500 Kč23.3.2024 10:26:23 (limit 27.2.2024 05:01:45)
29 000 Kč23.3.2024 10:26:23
28 500 Kč23.3.2024 10:26:18 (limit 27.2.2024 05:01:45)
28 000 Kč23.3.2024 10:26:18
27 500 Kč23.3.2024 10:26:13 (limit 27.2.2024 05:01:45)
27 000 Kč23.3.2024 10:26:13
26 500 Kč23.3.2024 10:26:07 (limit 27.2.2024 05:01:45)
26 000 Kč23.3.2024 10:26:07
25 500 Kč21.3.2024 21:33:11 (limit 27.2.2024 05:01:45)
25 000 Kč21.3.2024 21:33:11 (limit 21.3.2024 21:33:11)
12 600 Kč21.3.2024 21:33:03 (limit 27.2.2024 05:01:45)
12 100 Kč21.3.2024 21:33:03
11 600 Kč21.3.2024 21:33:01 (limit 27.2.2024 05:01:45)