Signováno vpravo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Technika: Kombinovaná technika/plátno
Výška: 120 cm, šířka: 100 cm
Konec aukce: 11.12.2023 19:49
Dosažená cena: 92 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (142)