50. Bad Boy (Tommy Shelby)

Autor: Josef Rataj

Signováno vpravo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Technika: Kombinovaná technika/plátno
Výška: 120 cm, šířka: 100 cm

Konec aukce: 11.12.2023 19:49

Dosažená cena: 92 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (142)

42 000 Kč20.11.2023 18:23:38 (limit 18.11.2023 19:38:55)
41 500 Kč20.11.2023 18:23:38
41 000 Kč20.11.2023 18:23:36 (limit 18.11.2023 19:38:55)
40 500 Kč20.11.2023 18:23:36
40 000 Kč20.11.2023 18:23:33 (limit 18.11.2023 19:38:55)
39 500 Kč20.11.2023 18:23:33
39 000 Kč20.11.2023 18:23:30 (limit 18.11.2023 19:38:55)
38 500 Kč20.11.2023 18:23:30
38 000 Kč18.11.2023 19:38:44
37 500 Kč18.11.2023 08:26:00
37 000 Kč17.11.2023 19:48:02
36 500 Kč12.11.2023 20:23:23
36 000 Kč12.11.2023 13:15:24
35 500 Kč11.11.2023 14:04:07
35 000 Kč11.11.2023 14:04:05 (limit 10.11.2023 20:22:28)