Signováno vpravo dole, originální autorský certifikát, kombinovaná technika - epoxid, akrylová malba, koláž - originál Bravo z 90.let, překlížka.
Technika: Kombinovaná technika/překlížka
Výška: 126 cm, šířka: 100 cm, rámování: 130 x 104 cm
Konec aukce: 22.07.2024 19:07
Dosažená cena: 91 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč