42. Superman

Autor: Josef Rataj

Signováno vpravo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Technika: Kombinovaná technika/plátno
Výška: 100 cm, šířka: 100 cm

Konec aukce: 10.06.2024 19:47

Dosažená cena: 110 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (113)

30 000 Kč24.5.2024 21:23:21 (limit 18.5.2024 19:52:50)
25 380 Kč24.5.2024 21:23:06 (limit 18.5.2024 19:52:50)
24 880 Kč24.5.2024 21:23:06
24 380 Kč24.5.2024 21:23:04 (limit 18.5.2024 19:52:50)
23 880 Kč24.5.2024 21:23:04
23 380 Kč24.5.2024 21:23:02 (limit 18.5.2024 19:52:50)
22 880 Kč24.5.2024 21:23:02
22 380 Kč24.5.2024 21:23:00 (limit 18.5.2024 19:52:50)
21 880 Kč24.5.2024 21:23:00
21 380 Kč24.5.2024 21:22:58 (limit 18.5.2024 19:52:50)
20 880 Kč24.5.2024 21:22:58
20 380 Kč24.5.2024 21:22:54 (limit 18.5.2024 19:52:50)
19 880 Kč24.5.2024 21:22:54
19 380 Kč18.5.2024 19:52:50 (limit 18.5.2024 19:52:50)
18 880 Kč18.5.2024 19:52:50 (limit 8.5.2024 20:16:16)