42. Catwoman - velký formát

Autor: Josef Rataj

Signováno vlevo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Technika: Kombinovaná technika/plátno
Výška: 150 cm, šířka: 150 cm

Konec aukce: 03.11.2025 18:53

Dosažená cena: 95 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (136)

52 000 Kč31.10.2025 08:58:38
51 000 Kč29.10.2025 10:21:41
50 000 Kč29.10.2025 10:21:39 (limit 27.10.2025 21:06:53)
49 500 Kč29.10.2025 10:21:39
49 000 Kč29.10.2025 10:21:36 (limit 27.10.2025 21:06:53)
48 500 Kč29.10.2025 10:21:36
48 000 Kč28.10.2025 09:36:09 (limit 27.10.2025 21:06:53)
47 500 Kč28.10.2025 09:36:09
47 000 Kč28.10.2025 09:36:06 (limit 27.10.2025 21:06:53)
46 500 Kč28.10.2025 09:36:06
46 000 Kč28.10.2025 09:36:04 (limit 27.10.2025 21:06:53)
45 500 Kč28.10.2025 09:36:04
45 000 Kč28.10.2025 09:36:03 (limit 27.10.2025 21:06:53)
44 500 Kč28.10.2025 09:36:03
44 000 Kč28.10.2025 09:36:01 (limit 27.10.2025 21:06:53)