Signováno vlevo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Technika: Kombinovaná technika/plátno
Výška: 150 cm, šířka: 150 cm
Konec aukce: 03.11.2025 18:53
Dosažená cena: 95 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (136)
| 52 000 Kč | 31.10.2025 08:58:38 |
| 51 000 Kč | 29.10.2025 10:21:41 |
| 50 000 Kč | 29.10.2025 10:21:39 (limit 27.10.2025 21:06:53) |
| 49 500 Kč | 29.10.2025 10:21:39 |
| 49 000 Kč | 29.10.2025 10:21:36 (limit 27.10.2025 21:06:53) |
| 48 500 Kč | 29.10.2025 10:21:36 |
| 48 000 Kč | 28.10.2025 09:36:09 (limit 27.10.2025 21:06:53) |
| 47 500 Kč | 28.10.2025 09:36:09 |
| 47 000 Kč | 28.10.2025 09:36:06 (limit 27.10.2025 21:06:53) |
| 46 500 Kč | 28.10.2025 09:36:06 |
| 46 000 Kč | 28.10.2025 09:36:04 (limit 27.10.2025 21:06:53) |
| 45 500 Kč | 28.10.2025 09:36:04 |
| 45 000 Kč | 28.10.2025 09:36:03 (limit 27.10.2025 21:06:53) |
| 44 500 Kč | 28.10.2025 09:36:03 |
| 44 000 Kč | 28.10.2025 09:36:01 (limit 27.10.2025 21:06:53) |