42. Bad Girl - Brigitte Bardot

Autor: Josef Rataj

Signováno vpravo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Technika: Kombinovaná technika/plátno
Výška: 120 cm, šířka: 100 cm

Konec aukce: 19.02.2024 19:41

Dosažená cena: 94 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (88)

8 600 Kč28.1.2024 19:44:27
8 300 Kč19.1.2024 15:40:37 (limit 17.1.2024 23:35:23)
8 000 Kč19.1.2024 15:40:37
7 700 Kč17.1.2024 23:35:23 (limit 17.1.2024 23:35:23)
7 400 Kč17.1.2024 20:44:06
7 100 Kč17.1.2024 16:05:50
6 800 Kč16.1.2024 17:57:31
6 500 Kč16.1.2024 15:51:26
6 200 Kč16.1.2024 13:37:22
5 900 Kč15.1.2024 23:10:34
5 600 Kč15.1.2024 19:08:36
5 300 Kč15.1.2024 18:42:39
5 000 Kč14.1.2024 23:15:23