38. Love

Autor: Josef Rataj

Signováno vpravo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Technika: Kombinovaná technika/plátno
Výška: 100 cm, šířka: 1000 cm

Konec aukce: 06.05.2024 19:48

Dosažená cena: 115 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (132)

48 000 Kč18.4.2024 17:33:33
47 500 Kč18.4.2024 17:33:31 (limit 17.4.2024 14:42:55)
47 000 Kč18.4.2024 17:33:31
46 500 Kč18.4.2024 17:33:29 (limit 17.4.2024 14:42:55)
46 000 Kč18.4.2024 17:33:29
45 500 Kč18.4.2024 17:33:16 (limit 17.4.2024 14:42:55)
45 000 Kč18.4.2024 17:33:16
44 500 Kč18.4.2024 17:33:14 (limit 17.4.2024 14:42:55)
44 000 Kč18.4.2024 17:33:14
43 500 Kč18.4.2024 17:33:12 (limit 17.4.2024 14:42:55)
43 000 Kč18.4.2024 17:33:12
42 500 Kč18.4.2024 17:33:10 (limit 17.4.2024 14:42:55)
42 000 Kč18.4.2024 17:33:10
41 500 Kč18.4.2024 17:33:08 (limit 17.4.2024 14:42:55)
41 000 Kč18.4.2024 17:33:08