Signováno vlevo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Technika: Kombinovaná technika/plátno
Výška: 120 cm, šířka: 100 cm
Konec aukce: 02.03.2026 20:15
Aktuální cena: 5 000 Kč
Zbývá: 3d 17h 20m 8s
Minimální příhoz: 300 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč