Bez poškození, značeno modelerem na soklu. Dole značeno.
Technika: Figura
Výška: 20 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.04.2022 21:04
Dosažená cena: 6 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (24)