Technika: Akvarel
Výška: 23 cm, šířka: 31,5 cm, rámování: 37,5 x 46,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.04.2022 19:26
Dosažená cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč