23. Skalnaté pobřeží

Autor: František Drtikol

Technika: Olej na překližce
Výška: 24,5 cm, šířka: 43,5 cm, rámování: 46,5 x 66 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 06.04.2022 18:22

Dosažená cena: 85 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (81)

85 100 Kč5.4.2022 17:38:13
41 100 Kč5.4.2022 10:59:37
41 000 Kč5.4.2022 10:59:37 (limit 2.4.2022 17:57:52)
40 600 Kč5.4.2022 10:59:22 (limit 2.4.2022 17:57:52)
40 100 Kč5.4.2022 10:59:22
39 600 Kč5.4.2022 10:59:14 (limit 2.4.2022 17:57:52)
39 100 Kč5.4.2022 10:59:14
38 600 Kč5.4.2022 10:59:09 (limit 2.4.2022 17:57:52)
38 100 Kč5.4.2022 10:59:09
37 600 Kč5.4.2022 10:59:02 (limit 2.4.2022 17:57:52)
37 100 Kč5.4.2022 10:59:02
36 600 Kč5.4.2022 10:58:56 (limit 2.4.2022 17:57:52)
36 100 Kč5.4.2022 10:58:56
35 600 Kč5.4.2022 10:58:47 (limit 2.4.2022 17:57:52)
35 100 Kč5.4.2022 10:58:47