20. Ženský poloakt

Autor: František Drtikol

Signováno vlevo dole Drtikol 1946, na zadní straně obrazu je červenou rudkou autorovo značení iniciály F.D. a přesné datum vzniku 13.9.1946.
K uvedenému dílu je znalecký posudek, který vyhotovil Stanislav Doležal, Art.D.
Technika: Olej na překližce
Výška: 27,5 cm, šířka: 24 cm, rámování: 36,2 x 34,5 cm

Konec aukce: 11.12.2023 19:19

Dosažená cena: 82 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (94)

25 600 Kč30.10.2023 18:05:15 (limit 29.10.2023 19:15:18)
25 100 Kč30.10.2023 18:05:15
24 600 Kč30.10.2023 18:05:12 (limit 29.10.2023 19:15:18)
24 100 Kč30.10.2023 18:05:12
23 600 Kč30.10.2023 18:05:09 (limit 29.10.2023 19:15:18)
23 100 Kč30.10.2023 18:05:09
22 600 Kč30.10.2023 18:05:06 (limit 29.10.2023 19:15:18)
22 100 Kč30.10.2023 18:05:06
21 600 Kč30.10.2023 18:05:01 (limit 29.10.2023 19:15:18)
21 100 Kč30.10.2023 18:05:01
20 600 Kč30.10.2023 18:04:55 (limit 29.10.2023 19:15:18)
20 100 Kč30.10.2023 18:04:55
19 600 Kč30.10.2023 18:04:32 (limit 29.10.2023 19:15:18)
19 100 Kč30.10.2023 18:04:32
18 600 Kč30.10.2023 18:04:29 (limit 29.10.2023 19:15:18)