Signováno vlevo dole Drtikol 1946, na zadní straně obrazu je červenou rudkou autorovo značení iniciály F.D. a přesné datum vzniku 13.9.1946.
K uvedenému dílu je znalecký posudek, který vyhotovil Stanislav Doležal, Art.D.
Technika: Olej na překližce
Výška: 27,5 cm, šířka: 24 cm, rámování: 36,2 x 34,5 cm
Konec aukce: 11.12.2023 19:19
Dosažená cena: 82 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (94)