Signováno vlevo dole, nově rámováno, zaskleno.
Technika: Kresba
Výška: 43 cm, šířka: 30 cm, rámování: 57,2 x 43 cm
Konec aukce: 09.01.2023 21:47
Dosažená cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Seznam příhozů (7)