Signováno vpravo dole, zaskleno.
Výška: 21,3 cm, šířka: 27,7 cm, rámování: 37 x 43,5 cm
Konec aukce: 06.05.2024 21:03
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 800 Kč