Signováno vlevo dole, nerámováno, významný evropský modernista, jeho obrazy jsou publikovány v knihách moderního umění, garantujeme pravost a originalitu díla. Kniha není součástí aukce
John Siberman - Max Rey - umělec, který aktuálně cítí tep dnů, jeho nestálost a kolisání. "Tonalita 21. století je černobílá, naše dny jsou bez polotónů "
Barva v jeho obrazech, či spíše její absence, je způsob vyjádření, který si umělec záměrně zvolil. Zvláště zajímavé jsou série "Geometrie", kde jsou lidská těla utkaná z černobílé mozaiky.
Technika: Olej na plátně
Výška: 155 cm, šířka: 110 cm
Konec aukce: 06.04.2022 18:40
Dosažená cena: 115 000 Kč
Vyvolávací cena: 30 000 Kč