34. Sedící dívka - velký formát

Autor: Max Rey

Signováno vlevo dole, nerámováno, významný evropský modernista, jeho obrazy jsou publikovány v knihách moderního umění, garantujeme pravost a originalitu díla. Kniha není součástí aukce

John Siberman - Max Rey - umělec, který aktuálně cítí tep dnů, jeho nestálost a kolisání. "Tonalita 21. století je černobílá, naše dny jsou bez polotónů "
Barva v jeho obrazech, či spíše její absence, je způsob vyjádření, který si umělec záměrně zvolil. Zvláště zajímavé jsou série "Geometrie", kde jsou lidská těla utkaná z černobílé mozaiky.
Technika: Olej na plátně
Výška: 155 cm, šířka: 110 cm

Konec aukce: 06.04.2022 18:40

Dosažená cena: 115 000 Kč

Vyvolávací cena: 30 000 Kč

Seznam příhozů (96)

73 000 Kč5.4.2022 10:29:25 (limit 4.4.2022 20:42:23)
72 000 Kč5.4.2022 10:29:25
71 000 Kč4.4.2022 20:42:15
70 000 Kč4.4.2022 17:28:02
69 000 Kč4.4.2022 13:27:31
68 000 Kč3.4.2022 11:36:25
67 000 Kč2.4.2022 19:09:37
66 000 Kč1.4.2022 15:25:36
65 000 Kč1.4.2022 15:25:34 (limit 31.3.2022 17:16:14)
64 000 Kč1.4.2022 15:25:34
63 000 Kč1.4.2022 15:25:31 (limit 31.3.2022 17:16:14)
62 000 Kč1.4.2022 15:25:31
61 000 Kč1.4.2022 15:25:26 (limit 31.3.2022 17:16:14)
60 000 Kč1.4.2022 15:25:26
59 000 Kč1.4.2022 15:25:21 (limit 31.3.2022 17:16:14)