Signováno vpravo dole, publikováno v knize Art for Art, významný evropský modernista, jeho obrazy jsou publikovány v knihách moderního umění.
John Siberman - Max Rey - umělec, který aktuálně cítí tep dnů, jeho nestálost a kolisání. "Tonalita 21. století je černobílá, naše dny jsou bez polotónů "
Barva v jeho obrazech, či spíše její absence, je způsob vyjádření, který si umělec záměrně zvolil. Zvláště zajímavé jsou série "Geometrie", kde jsou lidská těla utkaná z černobílé mozaiky.
Technika: Olej na plátně
Výška: 155 cm, šířka: 110 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 10.06.2024 19:24
Dosažená cena: 96 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (135)