Signováno vpravo dole, na zadní straně popis, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na desce
Výška: 60 cm, šířka: 40 cm
Konec aukce: 05.12.2022 20:16
Dosažená cena: 82 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (106)