44. Přílet umělců na Pražské jaro

Autor: Emma Srncová

Signováno vpravo dole, na zadní straně popis, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na desce
Výška: 60 cm, šířka: 40 cm

Konec aukce: 05.12.2022 20:16

Dosažená cena: 82 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (106)

47 500 Kč27.11.2022 19:14:07
47 000 Kč27.11.2022 19:14:03 (limit 27.11.2022 16:14:50)
46 500 Kč27.11.2022 19:14:03
46 000 Kč27.11.2022 16:14:50 (limit 27.11.2022 16:14:50)
45 500 Kč26.11.2022 21:09:55
45 000 Kč26.11.2022 21:09:52 (limit 26.11.2022 16:32:57)
45 000 Kč26.11.2022 21:09:52
44 500 Kč26.11.2022 21:09:49 (limit 26.11.2022 16:32:57)
44 000 Kč26.11.2022 21:09:49
43 500 Kč26.11.2022 21:09:45 (limit 26.11.2022 16:32:57)
43 000 Kč26.11.2022 21:09:45
41 000 Kč26.11.2022 21:09:39 (limit 26.11.2022 16:32:57)
40 500 Kč26.11.2022 21:09:39
40 000 Kč26.11.2022 21:09:37 (limit 26.11.2022 16:32:57)
39 500 Kč26.11.2022 21:09:37