44. Přílet umělců na Pražské jaro

Autor: Emma Srncová

Signováno vpravo dole, na zadní straně popis, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na desce
Výška: 60 cm, šířka: 40 cm

Konec aukce: 05.12.2022 20:16

Dosažená cena: 82 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (106)

67 000 Kč5.12.2022 18:03:07
66 000 Kč5.12.2022 17:49:33 (limit 5.12.2022 17:49:33)
65 000 Kč27.11.2022 19:14:38
61 000 Kč27.11.2022 19:14:38 (limit 27.11.2022 16:14:50)
60 000 Kč27.11.2022 19:14:33 (limit 27.11.2022 16:14:50)
59 000 Kč27.11.2022 19:14:33
58 000 Kč27.11.2022 19:14:29 (limit 27.11.2022 16:14:50)
57 000 Kč27.11.2022 19:14:29
56 000 Kč27.11.2022 19:14:21 (limit 27.11.2022 16:14:50)
55 000 Kč27.11.2022 19:14:21
50 000 Kč27.11.2022 19:14:13 (limit 27.11.2022 16:14:50)
49 500 Kč27.11.2022 19:14:13
49 000 Kč27.11.2022 19:14:10 (limit 27.11.2022 16:14:50)
48 500 Kč27.11.2022 19:14:10
48 000 Kč27.11.2022 19:14:07 (limit 27.11.2022 16:14:50)