2. Krmení ptáčků

Autor: Emma Srncová

Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, číslováno - 27/80, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 43,5 cm, šířka: 52,5 cm, rámování: 60 x 67,5 cm

Konec aukce: 06.04.2022 18:01

Dosažená cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (26)

7 500 Kč2.4.2022 21:57:20
7 000 Kč1.4.2022 15:26:17 (limit 22.3.2022 20:36:48)
7 000 Kč1.4.2022 15:26:17
6 700 Kč1.4.2022 15:26:13 (limit 22.3.2022 20:36:48)
6 400 Kč1.4.2022 15:26:13
6 100 Kč1.4.2022 15:26:07 (limit 22.3.2022 20:36:48)
5 800 Kč1.4.2022 15:26:07
5 500 Kč22.3.2022 20:36:48 (limit 22.3.2022 20:36:48)
5 200 Kč22.3.2022 19:14:16 (limit 22.3.2022 19:14:16)
5 000 Kč22.3.2022 19:14:16 (limit 20.3.2022 08:47:29)
4 000 Kč20.3.2022 08:47:29 (limit 20.3.2022 08:47:29)
3 800 Kč20.3.2022 08:47:29 (limit 13.3.2022 19:45:54)
3 600 Kč14.3.2022 10:05:33 (limit 13.3.2022 19:45:54)
3 400 Kč14.3.2022 10:05:33
3 200 Kč14.3.2022 10:05:21 (limit 13.3.2022 19:45:54)