2. Krmení ptáčků

Autor: Emma Srncová

Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, číslováno - 27/80, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 43,5 cm, šířka: 52,5 cm, rámování: 60 x 67,5 cm

Konec aukce: 06.04.2022 18:01

Dosažená cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (26)

3 000 Kč14.3.2022 10:05:21
2 800 Kč14.3.2022 09:29:42 (limit 13.3.2022 19:45:54)
2 600 Kč14.3.2022 09:29:42
2 400 Kč14.3.2022 09:29:31 (limit 13.3.2022 19:45:54)
2 200 Kč14.3.2022 09:29:31
2 000 Kč14.3.2022 09:29:23 (limit 13.3.2022 19:45:54)
1 800 Kč14.3.2022 09:29:23
1 600 Kč13.3.2022 19:45:54 (limit 13.3.2022 19:45:54)
1 400 Kč12.3.2022 11:33:46
1 200 Kč10.3.2022 13:05:15
1 000 Kč8.3.2022 19:23:43