Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 31,5 cm, šířka: 25,5 cm, rámování: 40,5 x 34 cm
Konec aukce: 09.05.2022 20:55
Dosažená cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Seznam příhozů (4)