Technika: Olej na plátně
Výška: 65 cm, šířka: 100 cm, rámování: 81 x 116 cm
Stav: Mírně restaurovaná malba
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.03.2022 18:00
Dosažená cena: 9 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Seznam příhozů (30)