10. Gladioly - velký formát

Autor: Richard Wiesner

Signováno vlevo dole, mírně restaurovaná malba vlevo dole, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 101 cm, šířka: 126 cm, rámování: 123,5 x 148,5 cm

Konec aukce: 06.12.2022 20:12

Dosažená cena: 21 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (38)

21 500 Kč6.12.2022 20:07:55
21 000 Kč6.12.2022 20:06:38
20 500 Kč6.12.2022 20:03:50
20 000 Kč6.12.2022 19:59:40
19 500 Kč6.12.2022 19:55:09
19 000 Kč6.12.2022 19:51:59
18 500 Kč6.12.2022 19:47:33 (limit 6.12.2022 19:47:19)
18 500 Kč6.12.2022 19:47:33
18 000 Kč6.12.2022 19:43:42
17 500 Kč6.12.2022 19:42:04
17 000 Kč6.12.2022 19:38:38
16 500 Kč6.12.2022 19:37:27
16 000 Kč6.12.2022 18:35:34
15 500 Kč6.12.2022 18:06:55
15 000 Kč6.12.2022 18:06:52 (limit 6.12.2022 16:14:51)