10. Vodník

Autor: Ladislav Šaloun

Kategorie: Sochy

Bronz, dřevěný podstavec, signováno na boku, jedná se pravděpodobně o pozdější odlitek, nepoškozeno, výška s podstavcem 58,5 cm, bez podstavce - 55 cm
Výška: 58,5 cm

Konec aukce: 07.03.2022 18:09

Dosažená cena: 39 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (78)

39 000 Kč7.3.2022 18:00:07
38 500 Kč7.3.2022 13:27:50
38 000 Kč7.3.2022 13:27:47 (limit 7.3.2022 12:10:46)
37 500 Kč7.3.2022 13:27:47
37 000 Kč7.3.2022 13:27:43 (limit 7.3.2022 12:10:46)
36 500 Kč7.3.2022 13:27:43
36 000 Kč7.3.2022 13:27:38 (limit 7.3.2022 12:10:46)
35 500 Kč7.3.2022 13:27:38
35 000 Kč7.3.2022 12:10:34
34 500 Kč7.3.2022 12:10:30 (limit 6.3.2022 12:55:45)
34 500 Kč7.3.2022 12:10:30
34 000 Kč6.3.2022 15:37:34 (limit 6.3.2022 12:55:45)
33 500 Kč6.3.2022 15:37:34
33 000 Kč6.3.2022 15:37:28 (limit 6.3.2022 12:55:45)
32 500 Kč6.3.2022 15:37:28