10. Vodník

Autor: Ladislav Šaloun

Kategorie: Sochy

Bronz, dřevěný podstavec, signováno na boku, jedná se pravděpodobně o pozdější odlitek, nepoškozeno, výška s podstavcem 58,5 cm, bez podstavce - 55 cm
Výška: 58,5 cm

Konec aukce: 07.03.2022 18:09

Dosažená cena: 39 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (78)

10 100 Kč15.2.2022 09:49:47 (limit 12.2.2022 19:34:32)
9 800 Kč15.2.2022 09:49:46
9 500 Kč14.2.2022 19:55:29 (limit 12.2.2022 19:34:32)
9 200 Kč14.2.2022 19:55:29
8 900 Kč14.2.2022 19:55:27 (limit 12.2.2022 19:34:32)
8 600 Kč14.2.2022 19:55:27
8 300 Kč14.2.2022 19:55:24 (limit 12.2.2022 19:34:32)
8 000 Kč14.2.2022 19:55:24
7 700 Kč14.2.2022 19:55:22 (limit 12.2.2022 19:34:32)
7 400 Kč14.2.2022 19:55:22
7 100 Kč14.2.2022 19:55:19 (limit 12.2.2022 19:34:32)
6 800 Kč14.2.2022 19:55:19
6 500 Kč14.2.2022 19:55:16 (limit 12.2.2022 19:34:32)
6 200 Kč14.2.2022 19:55:16
5 900 Kč14.2.2022 19:55:07 (limit 12.2.2022 19:34:32)